Contact  |

Regio Limburg

Ondersteuningscentra en sociale diensten jeugdrechtbank

Adres Guffenslaan 9, bus 1
3500 Hasselt
Telefoon 011 30 34 20
Fax 011 30 34 25
E-mail regiobjb.limburg@opgroeien.be
Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.30 u en van 13.15 u tot 17.00 u.
Eric Berx
Regioverantwoordelijke
E-mail eric.berx@opgroeien.be

Ondersteuningscentrum jeugdzorg

Ondersteuningscentrum jeugdzorg Hasselt

Adres

Guffenslaan 9, bus 1
3500 Hasselt
België

Telefoon
Fax
011 30 31 85
E-mail

Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.00 u en van 14.00 u tot 17.00 u.

Luc Brummans
Teamverantwoordelijke
E-mail luc.brummans@opgroeien.be

Ondersteuningscentrum jeugdzorg Maaseik

Adres

Prinsenhof 1 B
3680 Maaseik
België

Telefoon
Fax
089 57 46 55
E-mail

Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.00 u en van 14.00 u tot 17.00 u.

Lucienne Janssen
Teamverantwoordelijke
E-mail lucienne.janssen@opgroeien.be

Ondersteuningscentrum jeugdzorg Tongeren

Adres

Sint-Catharinastraat 10, bus 1
3700 Tongeren
België

Telefoon
Fax
012 24 21 55
E-mail

Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.00 u en van 14.00 u tot 17.00 u.

Lucienne Janssen
Teamverantwoordelijke
E-mail lucienne.janssen@opgroeien.be

Sociale dienst jeugdrechtbank

Sociale dienst jeugdrechtbank Hasselt

Adres

Guffenslaan 9, bus 2
3500 Hasselt
België

Telefoon
Fax
011 30 31 75
E-mail

Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.00 u en van 14.00 u tot 17.00 u.

David Keteleer
Teamverantwoordelijke
E-mail david.keteleer@opgroeien.be

Sociale dienst jeugdrechtbank Tongeren

Adres

Sint-Catharinastraat 10, bus 2
3700 Tongeren
België

Telefoon
Fax
012 24 21 35
E-mail

Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.00 u en van 14.00 u tot 17.00 u.

Evi Vreven
Teamverantwoordelijke
E-mail evi.vreven@opgroeien.be

Intersectorale toegangspoort

Adres Guffenslaan 9, bus 3
3500 Hasselt
Telefoon 011 30 31 40
Fax 011 30 31 65
E-mail act.limburg@opgroeien.be
Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.00 u en van 14.00 u tot 17.00 u.
Johan Tuerlinckx
Regiocoördinator
E-mail johan.tuerlinckx@opgroeien.be

Team continuïteit

Telefoon 011 30 38 01
E-mail act.limburg@opgroeien.be

Cliëntoverleg en bemiddeling

Jan Nijs
Telefoon 011 30 31 40
E-mail act.limburg@opgroeien.be