Contact  |

Sociale dienst jeugdrechtbank

De contactgegevens van alle sociale diensten jeugdrechtbank (SDJ) in Vlaanderen.

Regio Antwerpen

Sociale dienst jeugdrechtbank Antwerpen

Adres

Kievitplein 20, bus 3
2018 Antwerpen
België

Telefoon
E-mail

Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.00 u en van 14.00 u tot 17.00 u.

Jens Van Lancker
Teamverantwoordelijke
E-mail jens.vanlancker@opgroeien.be

Sociale dienst jeugdrechtbank Mechelen

Adres

Zwartzustersvest 24
2800 Mechelen
België

Telefoon
Fax
015 28 68 71
E-mail

Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.00 u en van 14.00 u tot 17.00 u.

Bart De Kreyger
Teamverantwoordelijke
E-mail bart.dekreyger@opgroeien.be

Sociale dienst jeugdrechtbank Turnhout

Adres

Graatakker 189, bus 2 2
2300 Turnhout
België

Telefoon
E-mail

Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.00 u en van 14.00 u tot 17.00 u.

Werner Malfet
Teamverantwoordelijke
E-mail werner.malfet@opgroeien.be

Regio Limburg

Sociale dienst jeugdrechtbank Hasselt

Adres

Guffenslaan 9, bus 2
3500 Hasselt
België

Telefoon
Fax
011 30 31 75
E-mail

Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.00 u en van 14.00 u tot 17.00 u.

David Keteleer
Teamverantwoordelijke
E-mail david.keteleer@opgroeien.be

Sociale dienst jeugdrechtbank Tongeren

Adres

Sint-Catharinastraat 10, bus 2
3700 Tongeren
België

Telefoon
Fax
012 24 21 35
E-mail

Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.00 u en van 14.00 u tot 17.00 u.

Evi Vreven
Teamverantwoordelijke
E-mail evi.vreven@opgroeien.be

Regio Oost-Vlaanderen

Sociale dienst jeugdrechtbank Dendermonde

Adres

Franz Courtensstraat 22, bus 1
9200 Dendermonde
België

Telefoon
Fax
052 39 93 34
E-mail

Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.00 u en van 14.00 u tot 17.00 u.

Iris De Nil
Teamverantwoordelijke
E-mail iris.denil@opgroeien.be

Sociale dienst jeugdrechtbank Gent

Adres

Koningin Maria Hendrikaplein 70, bus 52C
9000 Gent
België

Telefoon
E-mail

Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.00 u en van 14.00 u tot 17.00 u.

Leen Samyn
Teamverantwoordelijke
E-mail leen.samyn@opgroeien.be

Sociale dienst jeugdrechtbank Oudenaarde

Adres

Stationsstraat 45 C
9700 Oudenaarde
België

Telefoon
Fax
055 23 77 30
E-mail

Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.00 u en van 14.00 u tot 17.00 u.

Caroline Spaerkeer
Teamverantwoordelijke
E-mail caroline.spaerkeer@opgroeien.be

Regio Vlaams-Brabant en Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Sociale dienst jeugdrechtbank Brussel

Adres

Leuvenseplein 12, bus 3
1000 Brussel
België

Telefoon
Fax
02 550 14 79
E-mail

Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.00 u en van 14.00 u tot 17.00 u.

Mieke Houthuys
Teamverantwoordelijke
E-mail mieke.houthuys@opgroeien.be

Sociale dienst jeugdrechtbank Leuven

Adres

Diestsepoort 6, bus 54
3000 Leuven
België

Telefoon
Fax
016 66 51 05
E-mail

Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.00 u en van 14.00 u tot 17.00 u.

Guido Eymael
Teamverantwoordelijke
E-mail guido.eymael@opgroeien.be

Regio West-Vlaanderen

Sociale dienst jeugdrechtbank Brugge

Adres

Koning Albert I-laan 1.3
8200 Brugge
België

Telefoon
Fax
050 24 71 61
E-mail

Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.00 u en van 14.00 u tot 17.00 u.

Erika Bytebier
Teamverantwoordelijke
E-mail erika.bytebier@opgroeien.be

Sociale dienst jeugdrechtbank Ieper

Adres

Nieuwstraat 4
8900 Ieper
België

Telefoon
Fax
057 22 14 15
E-mail

Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.00 u en van 14.00 u tot 17.00 u.

Heidi Brock
Teamverantwoordelijke
E-mail heidi.brock@opgroeien.be

Sociale dienst jeugdrechtbank Kortrijk

Adres

Oude Kasteelstraat 2
8500 Kortrijk
België

Telefoon
Fax
056 24 59 94
E-mail

Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.00 u en van 14.00 u tot 17.00 u.

Sam Vandenberghe
Teamverantwoordelijke
E-mail sam.vandenberghe@opgroeien.be

Sociale dienst jeugdrechtbank Veurne

Adres

Statieplaats 8
8630 Veurne
België

Telefoon
Fax
058 28 00 40
E-mail

Iedere weekdag van 9.00 u tot 12.00 u en van 14.00 u tot 17.00 u.

Heidi Brock
Teamverantwoordelijke
E-mail heidi.brock@opgroeien.be